inat halı yıkama izmir logo
İnat Halı Yıkama
 İzmir'de Halı Yıkamanın Adı
Türk Web Ajans

 
Türk Web Ajans

Halı Yıkama

İnat Halı Yıkama Hizmetleri Hali-yikama Halı Yıkama ve Overlok makinesi hizmetimiz bulunmaktadır. Her çeşit makina halısı, yün halılar, ipek halılar, tarihi halı, kilim ve osmanlı halılarınız özenle yıkanmaktadır. Halılarınızda önce toz alma işlemi, ardından otomatik makinalarda yıkama ve kurutma işlemleri yapılmaktadır. Halılarınızda mekanik hiç bir işlem yapılmadığı için yıkama esnasında yıpranma yada yırtılma gibi problemlerle asla karşılaşmazsınız. Zaten tüm halılarınız özel halı yıkama sigortası kapsamında garantili olarak evinizden teslim alınır, yıkandıktan sonra evinize teslim edilir. Halılarınızda tam hijyen garantisi vermekteyiz. Ayrıca kullandığımız doğal içerikli organik temizleme maddeleri asla artık bırakmadığı için özellikle bebekli aileler için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İzmir'in en büyük halı yıkama fabrikası olan İnat Temizlik, Yıkamadan kurutmaya varan tüm aşamalarda halılarınızda yüksek teknoloji kullanmaktadır. Neden İnat Temizlik? Evlerinizde kendi imkanlarınız ile halı yıkayarak hem daha fazla su tüketmekte, hem de bol bol deterjan artıkları bırakarak halınızı kimyasal olarak kirletmektesiniz. Halı yıkama teknolojisinde evlerinize sığmayacak büyüklükteki makinalarımız hem leke çıkarmakta, hem de biyolojik - kimyasal temizlikte elde yıkamadan çok daha üstün performans sağlamaktadır. İnat temizlik halı yıkama tesisinde halılarınız toz alma, yıkama, durulama, kurutma-sıkma, havalandırma ve son olarak paketleme ve teslimat süreçlerinden geçmektedir. Fiyat, temizlik ve zaman olarak düşündüğünüzde İnat Temizlik Halılarınızı yıkar, keyfini sürmek size kalır. Üstelik İzmirde en ucuz halı yıkayan firmalardan biri olarak da müşterilerimizin beğenisini almaktan gurur duyarız. İpek halılarınız, tarihi ve değerli halılarınız için özel yöntemlerle halı yıkama hizmetimiz vardır.

  İzmir'in Halı Yıkamacısı

 İnat halı yıkama, temizlik ve koltuk yıkama hizmetleri ile İzmir'de faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız şimdilik Gaziemir, Sarnıç, Karabağlar, Menderes ve Buca bölgelerine hizmet vermektedir. İnat Temizlik, İzmir'in en büyük halı yıkama fabrikasına sahiptir. Fabrikamızda son model ve teknolojik halı yıkama, toz alma, kurutma makinaları bulunmaktadır. Kullandığımız kimyasallar, çevreye duyarlı, organik ürünlerden oluşmakta ve halılarınıza asla zarar vermemektedir. Firmamıza teslim ettiğini tüm halılarınız SİGORTALI HALI YIKAMA kapsamında güvence altına alınmaktadır. İzmir'de cami halısı yıkama hizmeti veren en çok tercih edilen yıkamacılardan biriyiz. Yerinde halı yıkama hizmetimizde faydalanmak için hemen müşteri temsilcisi hattımızı arayabilirsiniz. Aynı zamanda yerinde yıkama faaliyetlerimiz arasında koltuk yıkamada en çok tercih edilen hizmetlerimizden birisidir.

 

  Halıyı Nasıl Yıkıyoruz?

 Halılarınız tam otomatik makinelerde, el değmeden yıkanmaktadır. Ayrıca tüm olumsuz durumlara karşı halılarınız sigortalıdır. Çoklu fırçalama sistemi ile elde yıkamadan belki 380 kat daha fazla fırçalanmakta, elastik fırçalar sayesinde halınızda herhangi bir deforme olmamaktadır. Halılarınızın hem altı, hem de üstü aynı anda yıkanmakta ve bol su ile durulunarak yine otomatik kurutma makinalarında hızlıca kurutularak havalandırma ünitemize alınmaktadır. Havalandırma işlemi sonunda halılarınız poşetlenerek adresinize teslim edilir. Unutmadan hatırlatalım, tamamı doğal antialerjik özel temizleyici maddeler kullanarak halılarınızda hijyen sağlıyoruz. Böylece hem halılarınızın rengini koruyor, hem de sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz. İzmir Halı yıkama endüstrisinde devrim niteliğinde teknikler ile halılarınızı temizlemekteyiz.

 

Hali yikama

Kampanyalar

Kedi Köpek Tüyü Nasıl Temizlenir

Pelus Oyuncak Nasıl Yıkanır

Fotoğraflarımız


Video

Hali yikama
Randevu Oluştur
Telefon Et
WhatsApp Başlat


Türk Web Ajans